HRİKa Çözümler

ciddi oyunlar · eğlenceli eğitim
Human Resources
 
İnsan Kaynakları

 

Biz, HRİKa Çözümler, ("Harika Çözümler" olarak okunur) 1 Ağustos 2008'de kurulurken ana iş dalını "ciddi oyunlar geliştirmek" olarak belirleyen ilk Türk firmasıyız. 2009'da piyasaya sürülen ilk eğitim oyunumuzdan itibaren bugüne kadar bir çok uluslararası başarıya imza attık.

Ciddi oyunların yanı sıra, işe giriş oryantasyon oyunları gibi sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler, eğitim ve tanıtım videoları, çizgi animasyon, kullanıcı arayüzleri, sosyal paylaşım siteleri, mikro siteler, eğlenceli oyunlar ve veritabanı uygulamaları geliştirme gibi diğer hizmetlerimizle beraber müşterilerimize "A" Kalite çözümler sunuyoruz.

Üretim kalitemizi en üst düzeyde tutabilmek için her zaman en iyilerle çalışırken, altyapımızı geliştirerek düşük maliyetli hızlı üretim çözümleri üzerine Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, İspanya, Kanada ve Hollanda'da kendi ürettiğimiz eğitim oyunlarının lokalleştirme çalışmalarının yanı sıra, bu ülkelerdeki oyunların Türkiye için lokalleştirme çalışmalarını da yapmaktayız.

v
Vizyonumuz:
Türkiye'de ve Dünya'da "oyun değiştiren" eğitim çözümleri üretiminde aranan firma olmak.
m
Misyonumuz:
Çözüm ortaklarımız ile işbirliği kurarak, bilgi dağıtımı ve beceri geliştirmede etkin teknolojiler ve metotlar üretmek.