HRİKa Çözümler

ciddi oyunlar · eğlenceli eğitim

Çözümlerimiz

Kullanıma Hazır Ciddi Oyunlar

Dünya çapında çeşitli ödüllere sahip hazır eğitim oyunlarımızı çok uygun fiyatlara satın alıp, SCORM uyumlu LMS siteminize direk yükleyip hemen kullanmaya başlayın.

LMS sisteminiz yoksa, MAVI Flow™ eğitim platformumuzu kullanarak web üzerinden hemen veya şirketinizin intranetinde kuracağımız sistem aracılığıyla çok kısa sürede kullanıcılarınızın erişimine açın.

MAVI Serious Game Engine™ altyapısı üzerinde çalışan bu ciddi oyunlar kurumunuzun ihtiyaçlarına göre hızla özgünleştirilerek size daha uygun hale getirilebilmektedir.

MAVI Flow™ Eğitim ve Lisanslama Platformu

MAVI Flow, internet üzerinden HRİKa Çözümler'in kendi platformunda geliştirdiği içeriklerin yayımlanması ve yönetilmesini sağlayan bir lisanslama, eğitim/içerik/oyun yönetim ve raporlama platformudur. SCORM uyumlu LMS altyapısı olmayan müşterilerimiz oyunlarımızın yönetimini bu sistem üzerinden yapabilirler.

Bir oyunu geliştirtmek, eğitim veya pazarlama hedeflerinize ulaşmanın ilk adımıdır. Lisanslama, kullanıcı yönetimi, veri toplama, raporlama ve içerik değişiklikleri, projenizin başarısını etkileyen kompleks öğelerdir. MAVI Flow™ sadece bir eğitim yönetim sistemi değil, bu tip sistemleri oluşturmanıza gerek bırakmayan hepsi-bir-arada çözüm sunan bir arayüzdür.

MAVI Serious Game Engine™

Artık şirketinize özel bir ciddi oyun geliştirtmek bütçenizi sarsmıyor! Ciddi konuların işlendiği ciddi oyunların hızla geliştirilmesini sağlayan bir eğitim oyun motoru olan MAVI Serious Game Engine™, altyapısıyla beraber yüzlerce kullanıma hazır etkileşimli eğitim fonksiyonuyla yüklü olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Hazır altyapı sayesinde üretim süresi ve maliyetin büyük bir kısmını oluşturan yoğun programlama süreci elimine edilmiş olur.

İçerik Yönetim Sistemi

CMS altyapısı sayesinde internet üzerinden erişilen paneller üzerinden şirketinizin internet sitesinde yer alacak sayfaları, ürünleri ve içerikleri kendiniz güncelleyebilir, güvenli alışveriş de dahil, bir çok hazır fonksiyonu kullanabilirsiniz.