HRİKa Çözümler

ciddi oyunlar · eğlenceli eğitim

Key Skillz™


 

İletişim simülasyon altyapımız ‘Key Skillz’ iletişim odaklı tüm eğitim ihtiyaçlarınız için etkili bir çözüm sunuyor. Key Skillz yetenekleri ile kurgulanan simülasyonlar, bünyesindeki etkileşim ağacı, yapay zeka algoritmaları ve güçlü raporlama özellikleri ile etkin ve aynı zamanda eğlenceli eğitime olanak tanıyor.

Key Skillz altyapısı kullanılarak geliştirdiğimiz oyunlar:

“Performans Yönetimi” ve “Çatışma Yönetimi”

Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA - Food and Drug Administration) için geliştirdiğimiz oyun ile yöneticiler, ekipleriyle iletişimleri sırasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini simülatif olarak öğreniyorlar ve doğru iletişim yöntemleri konusunda farkındalık kazanıyorlar.

   

Critical Infrastructure

Bilgi güvenliği gibi hassas konularda da Key Skillz altyapısı ile oluşturulan etkileşimler ‘kalıcı öğrenme’ ve ‘doğru davranış değişikliği’ kazanımını hedefliyor. Wayne County Community College District (WCCCD) için geliştirdiğimiz “Critical Infrastructure” oyununda, ajanımız Agent Surefire, karakterlerle etkileşime geçerek, su arıtma tesislerine yapılabilecek siber saldırıları araştırıyor.

   

Gratisdays

Gratis için geliştirdiğimiz oyunumuz, müşteri memnuniyeti ve satış becerilerini geliştirme odaklı bir eğitim simülasyonu. Key Skillz altyapısı ile geliştirilen oyunda, oyuncular mağaza çalışanı rolüne girerek, gelen müşterilerin ihtiyaçları için çözümler üretiyor, satış yapıyorlar. Amaç; kurum değerleri çerçevesinde yüksek müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.

Waisimo

LC Waikiki için geliştirdiğimiz oyunumuz, mağaza ortamında geçen bir eğitim simülasyonu. Oyuncular A’dan Z’ye mağaza içinde yaşanan tüm olayları oyun içinde tecrübe ederek hem satış becerilerini artırıyor, hem de olası kriz anlarında doğru iletişimle, en doğru çözümleri üretiyorlar. “Perakende Güneşi Ödülleri”nde “En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü”nüne ek 10 ödül daha alan oyun, gerçek yaşamla örtüşen bir deneyim sunuyor.