HRİKa Çözümler

ciddi oyunlar · eğlenceli eğitim

Web Oyunları

Advergames

Oyunlar, günümüzde müşterilere ulaşmanın en etkin yolu olarak kabul edilen sosyal paylaşım sitelerinde marka bilinirliğini ve bilincini arttırmak için kullanılan en eğlenceli yöntemdir. Oyuncular oyunları oynarken hem eğlenirler, hem konuyla ilgili bilgi edinirler hem de firmanın aktarmak istediği mesajları alırlar.

ESET USA'in Smart Security ürününü öne çıkartmak ve marka bilinirliğini arttırmak için geliştirdiğimiz Agent Surefire Breach Buster
Facebook oyununu oynamak için tıklayın.
Tanıtım videosu


Fun Games
Eğlenceli oyunlar sosyal paylaşım siteleri aktiviteleri arasında en üst sıralarda yer alır.

Siz de sosyal medyada bir oyun ile yer almak isterseniz bizi arayın.Web Arayüz Tasarımları

Web Tasarım ve Uygulamaları
Ürün tanıtım sayfaları ve Mikro-Siteler, şirket internet siteleri, güvenli e-ticaret siteleri, İçerik Yönetim Sistemleri, veritabanı uygulamaları, cloud üzerinden verimlilik uygulamaları.
Sosyal Ağ ve Uygulamaları
Size özel Sosyal Paylaşım Sitesi tasarımı ve altyapıları.

Türkiye'de Aile İçi Şiddetle Mücadele konusu üzerine tasarlanmış bir sosyal paylaşım sitesi olan bizeneleroluyor.com bir yıllık proje için Bahçeşehir Üniversitesi için geliştirilmiştir.


Video Prodüksiyon

Animasyon ve Çizgi Anlatım
Aktarmak istediğiniz mesajınızı yazılarla anlatmak yerine çizgi animasyonla anlatın, ürün tanıtımlarınızda, sunumlarınızda, eğitimlerinizde fark yaratın.


Eğitim ve Tanıtım Videoları
Profesyonel video çekimi, 3D Bilgisayar Animasyonu, Çizgi Animasyon veya hepsi birlikte... Eğitimlerinizi ve e-öğrenme içeriklerinizi baştan sona veya bir kısmını video ile anlatın.3D Tasarım

3 Boyutlu Modelleme
Eğitimlerde ve tanıtımlarda görsel olarak kullanılabilecek nesnelerin, karakterlerin ve ortamların tasarımı.


3 Boyutlu Animasyon
Karakter animasyonları ve animasyonlu anlatımlar ile eğitimlerinize ve tanıtımlarınıza hareket katın!İnsan Kaynakları

Eğitim ve Danışmanlık
Oryantasyon eğitimleriniz sırasında işe yeni başlayanlara şirketinizi, fasilitelerini, bölümlerini, kontak kişileri ve kritik süreçlerinizi tanıtmayı hedefleyen ve Turkcell, Yapı Kredi ve Vodafone gibi firmaların kullandığı tam günlük bir oyun tasarlatmak için bizimle irtibat kurun.

Mobilite

Mobil Cihaz Uygulamaları ve m-learning
m-learning (mobil öğrenme) içerikleri, iOS, Android ve Windows 8 uyumlu cihazlar için oyunlar, sosyal paylaşım, sosyal katılım ve verimlilik uygulamaları.